Ruža v skle

Ruža v skle – popis produktu

Ruža v skle – večné kvety,ktoré nezvädnú

Ruža v skle patrí medzi kreatívne a originálne darčeky, ktoré zaručene očaria Vašu manželku, priateľku ako aj každú inú ženu. Romantickou kyticou ruží zaručene potešíte osobu, na ktorej Vám zaleží, ale bohužiaľ maximálne na pár dni. Naše večné ruže v skle Vám pomôžu, aby ich sviežosť a čerstvosť pretrvala a vyčarila úsmev na tvári po dobu až 1800 dní.

Darček pre všetky príležitosti

Narodeniny, meniny, výročie, Deň matiek, Valentín, Vianoce či mnohé ďalšie veľké udalosti alebo len obyčajné chvíle, ktorými chcete rozveseliť svojich najbližších? Potrebujete kreatívny tip na darček? Niet romantickejšieho darčeku pre ženu, ako je ruža, ktorá symbulizuje lásku, vášeň a potešenie. Preto vedzte, že originalita ruží v skle ju zaručene uchváti.

Bezstarostný romantický darček pre ženu

Kytica ruží k narodeninám je úžasná, ale sprevádzaná každodennou starostlivosťou o nich. Nenechajte pokaziť krásne emócie vyvolané z nich, otravným zastrihávaním a polievaním. My v ROSES KINGDOM veríme, že čas strávení touto strarostlivoťou radi oceníte a využijete v kruhu najbližších. Ako prvý na Slovensku Vám ponúkame Našé žíve ruže v skle, ktoré nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Pôvabné sklo chráni pred usadzovaním prachu a nečistôt.