Macko z ruží

Macko z ruží – popis produktu

Macko z ruží – originálny darček

Macko z ruží patrí medzi originálne darčeky pre ženy a dievčatá. Potešte svoju polovičku romantickým darčekom, na ktorý len tak nezabudne. Vyjadrite svoju lásku krásnym medveďom z ruží. Tento darček je vhodný pre všetky dcéry, mamky, priateľky i kamarátky. Medvede sú vyrábané z 3D dekoratívnych ruží vo vysokej kvalite, čo zaručuje dlhovekosť.

Darček pre všetky príležitosti

Narodeniny, meniny, výročie, Deň matiek, Valentín či mnohé ďalšie veľké udalosti si zaslúžia oslavu. A rovnako si zaslúžia romantický darček, ktorý bude túto udalosť pripomínať. Preto či už hľadáte originálny darček na narodeniny pre ženu, darček na výročie pre priateľku alebo inú príležitosť, vedzte, že medvedík z 3D ruží je tou správnou voľbou.

Romantický darček pre ženu

Vyjadrite svojim darom lásku svojej milovanej osobe originálnym darčekom. Medveď z ruží je novinkou na slovenskom trhu. Odlíšte svoj darček od iných a vyberte si medveďa z ruží. V ponuke máme tri veľkosti v rôznych farbách. Najmenšia veľkosť je 25cm, stredná je 40cm a najväčšie medvede v našej ponuke majú 60cm. Po zvolení veľkosti si už len vyberiete farbu. Kedže je náš sortiment široký, farbu môžete jednoducho prispôsobiť preferenciám obdarovanej osoby.