BOX Z RUŽÍ

Box z ruží – popis produktu

Box z ruží-originálny darček

Box z ruží je luxusný a jedinečný dar pre ženu, manželku, priateľku. Potešte svoju polovičku romantickým darčekom, na ktorý len tak čoskoro nezabudne. Vyjadriť vaše emócie, nebolo nikdy tak jednoduché, ako pomocou originálneho boxa z trvácnych ruží. Ruže odjakživa symbolizujú lásku, vášeň a potešenie. Navyše máte možnosť vybrať si z obsiahlých farebných a tvarových variácií, vhodných na takmer každú príležitosť.

Dlhotrvácne ruže pre všetky príležitosti

Narodeniny, meniny, výročie, Deň matiek, Valentín, Vianoce či mnohé ďalšie veľké udalosti alebo len obyčajné chvíle, ktorými chcete rozveseliť svojich najbližších? Potrebujete kreatívny tip na darček? Niet romantickejšieho darčeka pre ženu, ako je ruža. Čo tak 100 ruží, ktorých sviežosť vyčarí úsmev na tvári po dobu až 2 rokov.

Bezstarostný romantický darček pre ženu

Kytica ruží k narodeninám je úžasná, ale sprevádzaná každodennou starostlivosťou o nich. Nenechajte pokaziť krásne emócie vyvolané z nich, otravným zastrihávaním a polievaním. My v ROSES KINGDOM veríme, že tento čas radi oceníte a využijete radšej v kruhu najbližších.
Ruže pochádzajúce z Ekvádorských plantáži pužívame na výrobu jedinečných kúskov, podľa Vaších predstáv.